У музеях Сан-Франциско з’являться україномовні гіди

У музеях Сан-Франциско з’являться україномовні гіди

Дружина Президента України Олена Зеленська ініціювала підписання меморандуму про роботу над двома україномовними аудіогідами з музейним комплексом “Музей образотворчого мистецтва Сан-Франциско”. Про це інформує пресслужба глави держави.

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

“У межах візиту Президента України Володимира Зеленського до США перша леді Олена Зеленська ініціювала підписання меморандуму про роботу над двома україномовними аудіогідами з музейним комплексом “Музей образотворчого мистецтва Сан-Франциско”, – йдеться у повідомленні.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Згідно з планом, до кінця року в залах Музею де Янга та Музею Почесного легіону, що входять до складу комплексу, можна буде послухати екскурсії українською мовою.

This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif

“Ми підписали меморандум про старт роботи відразу над двома україномовними аудіогідами для музейного комплексу “Музей образотворчого мистецтва Сан-Франциско”.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Я особливо ціную те, що налагодження міцних зв’язків між США та Україною відбувається за допомогою культури, що свідчить про тривалість і сталість такої співпраці”, – наголосила Зеленська.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Пресслужба Президента інформує, що Музейний комплекс “Музей образотворчого мистецтва Сан-Франциско” – найбільший культурно-мистецький центр у місті Сан-Франциско та один із найбільших художніх музеїв у Каліфорнії.

До його складу входять Музей де Янга та Музей Почесного легіону. Перший розповідає про твори сучасного мистецтва, текстиль, костюми, експонати з Північної та Південної Америки, Тихоокеанського регіону й Африки XVII-XXI століть, а другий – про історичну та політичну еволюцію мистецтва за останні кілька тисяч років. Щороку музейний комплекс відвідують понад півтора мільйона осіб.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.