У Парижі запровадили обов’язкове носіння масок на вулиці

У Парижі запровадили обов’язкове носіння масок на вулиці

Французький уряд оголосив, що з цієї п’ятниці у Парижі буде обов’язковим носіння маски навіть на вулиці, оскільки у країні спостерігається спалах COVID-19, викликаний штамом Омікрон. Про це пише Укрінформ із посиланням на сайт France24.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Site-1_B.jpg

“Я би більше не називав Омікрон хвилею, це швидше цунамі”, – заявив міністр охорони здоров’я Франції Олів’є Веран. Він додав, що нині кожну секунду в країні фіксують два нових випадки COVID-19. Веран зазначив, що ситуація у лікарнях викликає тривогу.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Повідомляється, що обов’язкове носіння маски почне діяти з цієї п’ятниці, 31 грудня, для всіх громадян старше 11. До винятків потрапили водії мотоциклів та велосипедисти, а також бігуни. Зазначається, що у серпні 2020 року в Парижі вже запроваджували обов’язкове носіння маски.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Французький міністр праці Елізабет Борн анонсувала також, що обов’язковою є робота з дому для тих установ, де це можливо. Інакше компаніям загрожує штраф від 1000 євро.

Зазначається, що Франція є лідером Європи за кількістю нових випадків коронавірусу. У середу в країні зафіксували рекордні 208 000 випадків.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.