У США з’явились нові подробиці вбивства українки Галини Гатчінс

У США з’явились нові подробиці вбивства українки Галини Гатчінс

Прокурор, яка розслідує смертельний інцидент на зйомках фільму “Іржа”, в інтерв’ю телеканалу АВС “Доброго ранку, Америка”, повідомила про нові подробиці вбивства українки. Так, вона заявила, що слідство знає, хто зарядив пістолет, з якого Алек Болдуїн випадково застрелив оператора Галину Гатчінс.

This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is Donato-Legal-Group_300_250-2.gif

Прокурор округу Санта-Фе Мері Кармак-Олтвіс відмовилася назвати ім’я людини, котра зарядила пістолет, оскільки слідство ще вирішує, чи порушувати кримінальну справу у зв’язку з цим інцидентом.

На запитання, чи знає слідство, хто зарядив смертельним набоєм пістолет актора Алека Болдуїна, Кармак-Олтвіс відповіла: “Знаємо, так”.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Окружний прокурор також підтвердила, що на знімальному майданчику фільму “Іржа” були знайдені інші бойові набої, але відмовилася назвати їх точну кількість, посилаючись на незавершене розслідування.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Нагадаємо, що під час зйомок художнього фільму Rust (“Іржа”) у штаті Нью-Мексико відомий актор та продюсер Алек Болдуїн випадково вбив 42-річну Галину Гатчінс (Андросович), яка мала українське походження. Окрім того, було поранено 48-річного режисера Джоел Соуз.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.