У США на коронавірус захворіли вісім горил

У США на коронавірус захворіли вісім горил

Кілька горил в сафарі-парку зоопарку Сан-Дієго отримали позитивний тест на коронавірус. Це вважається першим відомим випадком серед таких приматів у Сполучених Штатах та, ймовірно, у всьому світі. Про це повідомляє Associated Press.

Виконавчий директор парку Ліза Петерсон повідомила, що вісім горил, що живуть разом у парку, імовірно заражені вірусом, а деякі кашляють. Вони могли заразитися від члена команди охорони дикої природи парку, який також отримав позитивний результат на вірус, але не мав симптомів і весь час носив маску.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Ветеринари уважно стежать за горилами, вони залишаться у своєму середовищі проживання. На цей час їм дають вітаміни, рідину і їжу, але немає спеціального лікування від вірусу. “Якщо не брати до уваги закладеності носа і кашлю, у горил все добре, – сказала Петерсон.

Варто зазначити, що за даними Всесвітнього фонду дикої природи, кількість горил, заражених в сафарі-парку Сан-Дієго, за останні два десятиліття скоротилася більш ніж на 60% через браконьєрство і хвороби.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

This image has an empty alt attribute; its file name is pix