У США підтвердили евакуацію своїх співробітників з посольства в Києві

У США підтвердили евакуацію своїх співробітників з посольства в Києві

Державний департамент США санкціонував добровільний від’їзд своїх співробітників і розпорядився про від’їзд відповідних членів сім’ї з посольства в Києві. Про це йдеться на офіційному сайті Держдепу. В опубілкованій заяві йдеться про те, що таке рішення прийняте через загрозу військових дій Росії.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is small.png

Відзначається, що громадяни США в Україні повинні розглянути негайну можливість виїзду, використовуючи комерційні або інші приватні транспортні засоби.

This image has an empty alt attribute; its file name is YF8h-6_Jeg6B8fzJD7NQODXTb0jjMywL6N0HSBWM5PnBAYu_PQ4P2PZc6o-6CPaQtOZamtSK8q0OKbkLhWUbq890axDbK_eVbNovUvTN=s0-d-e1-ft

“Є повідомлення, що Росія планує серйозні військові дії проти України. Умови безпеки, особливо вздовж кордонів України, в окупованому Росією Криму та на сході України, контрольованому Росією, непередбачувані і можуть різко погіршитися. По всій Україні, в тому числі в Києві, регулярно проходять демонстрації, що часом переходять у насильство”, – йдеться в повідомленні.

У Держдепі також застерігають громадян від поїздок до тимчасово окупованого Криму і на територію ОРДЛО. За даними США, окупаційна влада продовжує зловживати і довільно ув’язнювати іноземців і місцеве населення.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.