У США школяр подав до суду на своїх тренерів, які заставили його їсти піццу з пепероні

У США школяр подав до суду на своїх тренерів, які заставили його їсти піццу з пепероні

Учень середньої школи американського штату Огайо подав до суду на своїх колишніх футбольних тренерів, які змушували його їсти піцу з пепероні. Про це пише видання Insider.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is Meest.gif

Згідно з позовом, хлопець не може вживати таку їжу, оскільки сповідує юдаїзм, відтак його релігійні переконання забороняють продукти зі свинини.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Піцу юнака змусили з’їсти, коли він пропустив тренування через травму плеча. Школяр розповів, що його посадили на стілець посеред спортзалу та дали велику піцу, назвавши це покаранням.

У позові юнак зазначає, що розповів про свої релігійні переконання не менше 10 разів, і лише тоді пепероні дозволили прибрати. Однак рештки продукту все одно залишилися на тісті.

Після цього тренери поставили хлопцю ультиматум: або він з’їсть піцу, або його виженуть з команди. Інших футболістів змушували бігати, поки школяр не закінчив з їжею.

У позові додають, що такі покарання в команді були регулярними. Учент вимагає $10 млн за моральну травму, стверджуючи, що став об’єктом глузувань з боку знайомих по команді та мусив перейти в іншу школу.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.