Хірурги з США прооперують 20 українців із вадами серця

Хірурги з США прооперують 20 українців із вадами серця

Кардіохірурги протягом двох тижнів проводитимуть консультації та оперативні втручання для діток та дорослих із вадами серця з усієї України. Про це пише пресслужба Львівської міської ради.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

“У планах – 20 хірургічних втручань різної складності. Це будуть як відкриті операції, так і ендоваскулярні. Наша мета – рятувати серця українців у своїй країні. Особливо найменших пацієнтів, розвиваючи дитячу кардіохірургію тут, на Західній Україні. Попри наявність в країні 49 кардіохірургічних центрів, операцій на серці виконується недостатньо. За потреби у 140 тисяч операцій у 2020 році їх зроблено 18 435. А це – лише 10% від потреби”, – йдеться у повідомленні.

This image has an empty alt attribute; its file name is YF8h-6_Jeg6B8fzJD7NQODXTb0jjMywL6N0HSBWM5PnBAYu_PQ4P2PZc6o-6CPaQtOZamtSK8q0OKbkLhWUbq890axDbK_eVbNovUvTN=s0-d-e1-ft

Зазначається також, що кардіохірурги із благодійної органіновонародженихзації Novick Cardiac Alliance (США) прооперують діток та дорослих у Першому територіальному медичному об’єднанні. 

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.