Ілон Маск зустрівся з онуком українського інженера

Ілон Маск зустрівся з онуком українського інженера

Андрій і Павло Корольови — онук і правнук українського інженера та авіаконструктора Сергія Корольова зустрілись із американським бізнесменом Ілоном Маском. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Андрій Корольов.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif

Він написав, що Маск організував для Корольових екскурсію офісом SpaceX у Каліфорнії, а також майже годину особисто поспілкувався з ними. «Слова нашої подяки команді Ілона за вражаючу екскурсію SpaceX і можливість побачити на власні очі, як складають двигуни, ракети і Crew Dragon», — написав Андрій Корольов.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Нагадаємо, що Сергій Корольов народився в Житомирі 12 січня 1907 року (за старим стилем — 30 грудня 1906 року). Корольова вважають основоположником практичної космонавтики: саме під його керівництвом були створені перші ракети-носії, запустили перший штучний супутник Землі й здійснили перший політ та вихід людини в космос.

Варто додати, що У 2020 році Ілон Маск написав у Twitter, що поспілкувався із сім’єю Корольова, і додав, що «він був одним із найкращих». А на 114-ту річницю з дня народження авіаконструктора ще раз тепло відгукнувся про нього.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.