1 з 5 представників покоління “ігрек” впенені, що ніколи не вийдуть на пенсію

1 з 5 представників покоління “ігрек” впенені, що ніколи не вийдуть на пенсію

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

За даними дослідження GoBankingRates 1 із 5 міленіалів впевнений, що не доживе до пенсії або ж буде працювати у старшому віці,отримуючи стабільний дохід. Про це йдеться на сайті компанії, яка проводила дослідження.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

19,6% представників молодого покоління в опитуванні вказали, що не дбають про майбутній вихід на пенсію. На думку експертів, на те є низка причин. Джон Грейвс, засновник фінансової компанії G&H у штаті Огайо, розповідає, що такі настрої є передбачливими. На його думку, міленіали мають багато боргів, менше заощаджень та найбільше відчувають вплив інфляції. Через це вони не хочуть думати про майбутнє, оскільки повинні розв’язувати нагальні фінансові проблеми.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

“Оплата за навчання у вишах зараз як ніколи висока, а придбати власну нерухомість без допомоги батьків молодим людям не під силу. У майбутньому міленіали змушені будуть розв’язувати безліч фінансових проблем”, — вважає Грейвс. На думку експерта, молоде покоління все ж повинне дбати про своє фінансове благополуччя у перспективі, щоб згодом не опинитися у глухому куті та боргових ямах.

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif

Ентоні Траєс, сертифікований фінансовий планувальник і водночас представник покоління міленіалів переконаний, що майбутнє молодого покоління напряму залежить від подолання ними бар’єрів та мотивації підвищувати власний рівень фінансової грамотності.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Пенсія має бути не складним етапом життя, а періодом, в якому людина насолоджується здобутим за роки активної роботи” — додає Траєс. Експерт розповідає, що представникам молодого покоління необхідно прагнути фінансової незалежності, знаходити вигідні можливості для інвестицій та намагатися збільшувати свої прибутки.

Нагадаємо, що міленіали або Покоління Y (покоління «ігрек») — покоління, до якого зазвичай прийнято відносити людей, які народилися у період з 1981 по 1994—2000 роки, на момент настання нового тисячоліття вони були у юному віці.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.