11-річний українець вивчив англійську на рівні викладача університету

11-річний українець вивчив англійську на рівні викладача університету

Харків’янин Лев Бондаренко у свої 11 років вільно володіє англійською мовою. Хлопець склав міжнародний мовний іспит Кембриджського університету, який на С2 – рівень, як у носія. Зараз хлопець навчається у 7 класі. Про це пише Суспільне.

This image has an empty alt attribute; its file name is Lion-Express-LLC.jpg

“Вивченню англійської я приділяю багато часу, тому що проводжу увесь цей час спілкуючись з іноземцями, дивлюся відео англійською, граю в ігри англійською”, – розповів хлопець виданню. Варто також додати, що
Лев з дитинства мав схильність до мов. Більше того, його мама працює вчителькою англійської. За її словами, Лев змалечку встановив три національних рекорди – він почав читати у 2,5 роки.

Учень вже заробляє кишенькові кошти за викладання, але мріє про іншу професію. Нині Лев вчить японську мову. “Я намагаюся вчити ще й інші мови. Якщо я їх вивчу – я зможу працювати в ООН, літати до інших країн на роботу. Я б хотів бути морським біологом, плавати на якихось дослідницьких суднах”, – говорить Лев.

Нагадаємо, що кілька років тому Лев Бондаренко встановив рекорд України, ставши наймолодшим знавцем термінів по квантовій фізиці і астрофізиці.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.