Онук замовив піцу, щоб дізнатись, чи жива його бабуся

 

Житель Омахи, що у штаті Небраска, замовив піцу до будинку своєї бабусі, яка проживає в іншому місті США, для того, аби перевірити, чи не постраждала вона від урагану Метью, повідомляє ABC News.

Ерік Олсен розповів, що його 87-річна бабуся Клер живе одна в місті Палм-Кост, що у Флориді. Він довгий час не міг вийти на зв’язок з бабусею. Хлопець навіть пробував зв’язатися з нею через місцевий відділ поліції і відділ пожежної охорони, але там йому не допомогли.

Кмітливий хлопець придумав цікавіший спосіб: він замовив піцу їй додому. В інструкції він вказав свій номер телефону, попросивши повідомити його, коли замовлення доставлять. Кур’єр, який привіз їжу, дав поговорити родичам по телефону.  До речі, бабуся згодом зізналась, що піца папероні була фантастичною.

Нагадаємо, ураган Метью обрушився на США на початку жовтня. Під ударом стихії опинилися п’ять штатів: Вірджинія,Південна Кароліна, Джорджія, Північна Кароліна та Флорида. В останньому зафіксовано рекордну кількість загиблих.

Читайте також: Наслідки урагану на Гаїті: зйомки руйнувань дроном (відео) 

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *