Рожевий авіаносець презентували в США

У місті Корпус-Кристі (Штат Техас) на авіаносці “Лексінгтон” виставили пофарбований у яскраво-рожевий колір винищувач F9F Cougar, пише СNN

За інформацією, яку надає сайт музею, Авіаносець “Лексінгтон” побудований в 1943 році. Він отримав назву на честь “Лексінгтона”, який торпедували японці в травні 1942 року. Новий корабель брав участь майже у всіх операціях ВМФ США в Тихому океані під час Другої світової війни. Японія чотири рази повідомляла про його потоплення, і корабель отримав прізвисько «Блакитний привид». У 1991 році «Привид» був списаний, а з 1992 року став власністю штату Техас і був перетворений в музей військово-морського флоту.

Виставка, організована в рамках Місяця боротьби з раком грудей, триватиме до 31 жовтня. Після її завершення літак не збереже свого яскравого кольору, адже на емульсійну фарбу нанесли рідкий засіб для миття посуду, досягши тимчасового ефекту фарбування.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *