Важливо! У США збільшено дозвіл на роботу для політбіженців

Особи, що подали на політичний притулок, зможуть працювати роками, чекаючи своєї черги. Про це повідомляє UA Post із посиланням  офіційний прес-реліз Імміграційної служби Сполучених Штатів Америки.

sshauk_28626

У прес-релізі від 6 жовтня Імміграційна служба Сполучених Штатів оголосила, що “починаючи з 5 жовтня 2016 року термін дії дозволів на роботу для осіб, що подали заяву на політичний притулок, збільшується з 1 року до 2 років”. Імміграційна служба страждає від численних затримок і неефективної роботи. Свідченням цього став той факт, що 524 014 іммігрантів, які очікують отримання громадянства, можуть не отримати його вчасно і пропустити наближення президентських виборів.

Раніше дозволи на роботу для біженців були дійсні протягом року. Однак через велику чергу Імміграційна служба була змушена подвоїти термін їх дії. У Федеральних імміграційних судах також збільшуються черги. Розгляд деяких справ призначено на 2020 рік.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *