17 Травня, 2024

В Каліфорнії вчитель історії порівняв Трампа з Гітлером

У Каліфорнії тимчасово відсоторонили від роботи вчителя історії, який порівнював Дональда Трампа із Адольфом Гітлером, передає Fox News. У публікації зазначається, що Франка Наварро попросили піти у відпустку посеред дня. “Це сталося у четвер, після того, як один із батьків відправив лист до керівництва школи Mountain View із занепокоєнням про порівняння обраного президента  із колишнім лідером фашистської Німеччини”, – йдеться у повідомленні.

До речі, Франко Наварро викладав у вищезгаданій школі більше, ніж 40 років. “Все, що я говорю про це, грунтується на фактах. Вони можуть піти й перевірити все. Це не можна назвати пропагандою чи упередженістю, якщо все засновано на реальних фактах”, – наголосив викладач.

Спочатку адміністрація школи запропонувала йому повернутись до роботи наступної середи, але після тисячі підписів, які зібрали на користь викладача, йому дозволили приступити до занять у понеділок.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *