Американці страждають на залежність від ліків

Мешканці Сполучених Штатів дедалі масовіше страждають на залежність від ліків з наркотичними речовинами такими, як  Vicodin та Oxycontin. Це  не лише потужні знеболювальні, а чи не найбільш розповсюджені наркотичні медпрепарати у США. Вони містять опіоїди, а отже викликають психологічну та фізичну залежність, повідомляє «Голос Америки».

За останні 20 років американські лікарі почали виписувати їх у чотири рази частіше. Професор Єльської школи медицини Джулі Ґейтер стверджує, що опіоїдна епідемія, яка розпочалась у 1990 роках, зростає дуже стрімко. У 2014 році зловживання такими препаратами забрало 19 тисяч життів.

У Центрі з контролю та запобігання хвороб кажуть: у США з цієї ж причини помирають 48 людей – щодня. Нове дослідження свідчить, що за останні 16 років через отруєння ліками з наркотичними речовинами – шпиталізували 13 тисяч дітей. Такі факти наведені у статті в «Журналі Американської медичної асоціації» – найпопулярнішому фаховому виданні у світі.

«Найвища кількість ушпиталених – це підлітки 15-19 років. А от серед дітей від 1 до 4 років ми спостерігаємо найшвидше зростання кількості таких випадків», – каже Джулі Ґейтер. До речі, однією з найвідоміших жертв передозування такими ліками був відомий співак Принц, який помер у квітні.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *