Українська іммігрантка отримає майже 100 мільйонів компенсації після трагедії в США

У Філадельфії іммігрантка з України отримає 95,6 мільйонів доларів компенсації після отримання важких травм через обвалення будівлі у 2013 році, пише Philly.

Адвокат українки Ендрю Стерн повідомив, що Плекан разом з іншими потерпілими подала судовий позов відносно компанії, через яку стався обвал будівлі. Після 17-тижневого суду відповідачі виплатять постраждалим 227 мільйонів доларів, велика частина з яких, а саме 95,6 мільйонів, дістанеться Марії Плекан.

52-річна Марія Плекан отримала травми у 2013 році. У цей день жінка зайшла у комісійний магазин, що був розташований на 4 поверсі. Саме в цей час сусідній будинок обвалився на ту будівлю, в якій була іммігрантка. Внаслідок цієї трагедії загинуло 7 людей, та десятки поранено. Тоді Марія Плекан провела під завалами понад 13 годин після чого їй довелось пережити понад 30 операції, однією з яких стала ампутація ніг до стегна. Також, в українки діагностували ниркову недостатність, а через пошкодження горла вона втратила здатність говорити на кілька місяців. Після того як Марію виписали з лікарні, вона жила в будинку для літніх людей в Західній Філадельфії, де її регулярно відвідували двоє дітей та перекладач, які літали з України.

Адвокат Стерн додав, що правила конфіденційності в арбітражному процесі не дозволяють йому розкривати суми компенсацій, який отримають інші постраждалі та сім’ї загиблих.

Цікаво, що за вироком суду, фінансова відповідальність за трагедію 2013 року покладена на Salvation Army, Річарда Башіано (нью-йоркський гравець на біржі нерухомості) та його STB Investments Corp., а також на архітектора Марінакоса. Суд визначив, що Salvation Army ігнорувала попередження про небезпеку,  а присяжні визнали, що Башіано найняв некваліфікованих і неліцензійних підрядників для роботи, яких рекомендував Марінакос. В результаті цього було розділено: $ 200 мільйонів виплачує Salvation Army і $ 27 мільйонів – Башіано і STB Investments Corp.

Фото: Philly

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *