Трек українського гурту прозвучав у рекламі з Девідом Бекхемом

Колишній британський футболіст Девід Бекхем використав трек українського етно-гурту “Даха-Браха” у рекламі власного бренду під назвою House 99. Його спеціалізація-засоби за доглядом шкіри та волосся,  повідомляє ТСН.

Кілька днів тому у мережі з’явився рекламний ролик, саундреком до якого стала пісня “Шо з-под дуба” гурту “Даха-Браха”. Менеджер гурту Ірина Горбань розповіла виданню Jetsetter, що у авторів реклами були плани саме на цей трек.

“Звісно можна було б розказати, як ми сиділи у Девіда вдома, пили чай, поки Вікторія накривала на стіл і виникла така ідея допомогти йому в розкрутці його нового бренду, але це було б, на жаль, неправдою. Створенням реклами займався французький продакшн, який нам прислав запит на використання треку, обговорили умови, залагодили формальності. На весь процес десь 6 місяців. Дуже тішимось звісно, що наша музика скрізь виявляється доречною, то зайвий раз доводить, що вона звучить сучасно і оригінально. Головне бути собою і йти своїм шляхом! (орфографія та пунктуація автора збережена, – авт)”.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *