17 Травня, 2024

В США українка виграла в лотерею 5 мільйонів доларів

46-річна українка, яка проживає в містечку Еджвотер, штат Нью-Джерсі, виграла 5 мільйонів доларів у лотерею після того, як їй продали неправильний квиток, повідомляє USA Today.

Цікаво, що Оксані Захаровій продавець випадково вручив квиток на суму 10 доларів, який обіцяє до 5 тисяч доларів на тиждень протягом решти життя переможця. Відтак, упродовж наступних 19 років Оксана Захарова отримуватиме річні виплати розміром 260 тисяч доларів (чисті 172 тисячі доларів) та одну додаткову виплату розміром 60 тисяч доларів (чисті 39 тисяч доларів). Потім вона продовжуватиме отримувати щорічну чисту виплату розміром 172 тисячі доларів до кінця свого життя.

“Коли продавець вручив мені неправильний квиток, я почувалася погано, тому вирішила просто взяти і купити його, – розповіла українка журналістам. – Я взагалі використовувала квиток як закладку протягом кількох тижнів, перш ніж вирішила зішкрябати його. Я була впевнена, що квиток підроблений. Доки мене не привели в офіс, я не знала, що це справді трапилося”.

 

 

Жінка, після виграшу лотереї, зізналась журналістам, що хоче поїхати з сім’єю у відпустку на Багами. Вона додала, що дуже щаслива, бо її діти зможуть отримати вищу освіту без кредитів на навчання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *