У США насувається ураган “Ганна”

У США насувається ураган “Ганна”

До узбережжя США протягом суботи, 25 липня, має прибути ураган «Ганна» — перший в цьогорічному атлантичному сезоні ураганів, повідомляє Громадське з посиланням на CNN.

«Ганні» надали найвищу оцінку небезпеки, віднісши до категорії 1. Це означає, що ураган супроводжується сильними вітрами швидкістю від 74 до 95 миль на годину й становить загрозу життю та здоров’ю людей і тварин. За оцінками американських метеорологів, він найбільше зачепить штат Техас. Відтак, на півдні Техасу і частково в Мексиці очікуються сильні опади в 15-30 сантиметрів. На півночі Техасу й на узбережжі сусідньої Луїзіани вони будуть помірнішими — 7-12 сантиметрів. Влада Техасу радить людям перечекати негоду вдома, аби не наразитися на небезпеку на відкритому повітрі.

За оцінками експертів, «Ганна» стане першим з 2008 року ураганом атлантичного сезону, який припаде на Техас. Варто зазначити, що у липні того року штат вразив ураган «Доллі».

Цікаво й те, що окрім «Ганни», у бік Штатів насуваються два менш потужні урагани. «Даґлас» пройде Гаваями, але він значно слабший за «Ганну» (категорія 4), а на Навітряних островах очікують тропічний шторм «Ґонзало», який, втім, ослаблений сухими вітрами і тому також не є дуже небезпечним.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *