Федеральний суддя США видав книжку українською

Федеральний суддя США видав книжку українською

Федеральний суддя США видав книгу під назвою “Моя історія: досягнути недосяжну зірку!”. Про це повідомляє у соцмережах Постійне представництво України при ООН

“Бібліотека Постійного представництва України при ООН поповнилася книгою-автобіографією Богдана Футея «Моя історія: досягнути недосяжну зірку».Життєвий шлях Богдана Футея вражає. Український хлопець, який народився в містечку Бучач в Тернопільській області напередодні початку Другої світової війни, працював суддею Федерального претензійного суду США. Б.Футей також відомий своєю викладацькою та громадською діяльністю як в США, так і в Україні.Вітаємо пана Богдана із виходом книги і бажаємо наснаги для подальших звершень на благо української діаспори та України”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Богдан Футей – суддя Федерального Суду США, правник, політичний і громадський діяч, доктор права, професор. Його син Андрій Футей зараз очолює Український Конґресовий Комітет Америки – найбільшого представника етнічних українців – громадян США, яка представляє інтереси близько 2 млн американців українського походження.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *