Телевежа в Малайзії засяє кольорами українського прапора

Телевежа в Малайзії засяє кольорами українського прапора

Телекомунікаційна вежа KL Tower у столиці Малайзії Куала-Лумпурі з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України уперше засяє синім і жовтими кольорами.

Про це повідомляє Посольство України в Малайзії на своїй сторінці у  Фейсбуці. «Одна із найвідоміших та найбільш впізнаваних пам’яток столиці Малайзії вперше майорітиме спеціально розробленою та стилізованою підсвіткою з нагоди національного свята іншої держави», – зазначено у повідомленні.

Голова Української культурної асоціації в Малайзії Лідія Муруган схвалила ідею. «Вперше в історії співпраці з Україною Малайзія на два дні засвітить одну з найвищих телевізійних веж в світі, KL Tower, в два такі любимі нами кольори нашого державного прапору до Дня Незалежності України. Дякую команді посольства за такий подарунок нашій громаді в Малайзії та усій Україні в цей день», – наголосила вона.

Варто зазначити, що Вежа Куала-Лумпур – телекомунікаційна вежа в місті Куала-Лумпур, столиці Малайзії. Вежа була відкрита 23 липня 1996 року. Висота з антеною складає 421 метр, що робить її сьомою найвищою вежею в світі. Без антени висота будівлі 335 метрів. В будівлі є сходи та ліфти, на останньому поверсі розташований ресторан з панорамним вікном. Цікавинкою є те, що щорічно у ній відбуваються спортивні змагання – перегони сходами вежі.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *