В Українських аеропортах застрягли десятки іноземців

В Українських аеропортах застрягли десятки іноземців

У львівському аеропорту “завернули” понад три десятки іноземних туристів. Це громадяни США, Австрії, Угорщини та Італії. Прикордонники пояснили: ці люди не мали відповідних документів для перебування в Україні. Також, в Одеському аеропорту застрягли двадцять чотири людини. Усі вони очікують на зворотні рейси, щоб повернутися додому. Чимало з них – хасиди, які прямували до Умані на святкування свого Нового року. Дехто прибув ще напередодні, але нібито не мав результатів ПЛР-тестів на коронавірус. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Тим часом одеські хасиди Хабада відвезли прочанам кошерну їжу і заявили про готовність підтримувати їх до відльоту на батьківщину. В Держприкордонслужбі вже прокоментували ситуацію:. Там кажуть, що в усіх випадках прикордонники керувалися нормами законодавства.

“Ті іноземці, які отримували відмову у в’їзді, – або з непідтвердженою метою поїздки, або ж проти них вже діяла заборона на в’їзд в нашу країну. Власне якщо вони прибували через аеропорти, то в подальшому авіакомпанії забезпечували їхнє повернення до країни вильоту найближчими рейсами”, – зауважив прессекретар Держприкордонслужби України Андрій Демченко.

Нагадаємо, що через поширення коронавірусу український уряд напередодні на місяць закрив для них наші кордони. Заборона почала діяти опівночі.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *