18 Травня, 2024

В Україні презентували історичну драму про життя у часи Радянського Союзу (Відео)

Вчора в Україні відбулася прем’єра очікуваного історичного серіалу “І будуть люди”. За повідомленням 24 каналу, основою для сюжету серіалу “І будуть люди” стала однойменна книга письменника Анатолія Дімарова (справжнє прізвище – Гарасюта). Автор описав події, які пережила його сім’я у часи Радянського Союзу. Як згадував письменник, його батьки були куркулями та змушені були розлучитись, щоб вберегти дітей. У стрічці можна буде побачити 12 головних персонажів, на прикладі яких змальовані турбулентні етапи ХХ століття. Перша світова війна, революція, прихід радянської влади, становлення комуністичного режиму та терор – серіал відтворив моторошні сторінки з історії України. 

“Вночі до батька прибіг голова сільради: “Андронику Федотовичу, кудись сховайте свою дружину, вранці прийдуть вас розкуркулювати. Жінку вивезуть у Сибір, пропаде там з дітьми”. Батько нас спорядив, мені, 6-річному, наділи рюкзак, мама взяла на руки трирічного братика, і ми пішли в ніч. Йшли до самого ранку, поки не дісталися села біля Псла, де мамина приятелька вчителювала… Батька вранці розкуркулили: розтягли-знищили все, нічого не залишилося”, – згадував письменник. 

Цікаво, що кожен з героїв переживає всі події по-своєму. Водночас всіх об’єднує бажання зберегти життя та своє кохання. 

“І будуть люди” – це сімейна сага, в якій кожен зможе знайти близьку собі історію та впізнати в героях своїх рідних. Це історія нашої країни, наших дідів та прадідів. Вона складна, багатогранна та не завжди позитивна, оскільки нашим предкам довелося зіткнутися з травматичними подіями, що перевернули весь уклад їхнього життя, обрати свій шлях та жити далі”, – поділилась продюсерка Олеся Лук’яненко.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *