21 Травня, 2024

Коронавірус відкинув світ на 20 років назад – доповідь Фонду Білла Гейтса

Смертельна пандемія коронавірусу відкинула світ у розвитку на 20 років тому. Про це йдеться у великій щорічній доповіді, опублікованій днями Фондом Білла і Мелінди Гейтс на офіційному сайті організації.

У документі говориться, що кілька місяців пандемії фактично скасували результати, яких міжнародні організації домагалися роками. Кількість людей, що живуть у за межею бідності, за цей час зросла на сім відсотків. До того ж, кількість вакцинованих від інших хвороб людей на планеті впала на рівні 1990-х років.

“Взаємно посилюючі катастрофи” – так найкраще описати пандемію Covid-19. Спочатку з’явився сам вірус, потім уряди почали перерозподіляти ресурси, щоб з ним боротися, а потім люди перестали ходити до лікарів з остраху заразитися: все це – елементи повноцінної катастрофи в секторі охорони здоров’я”, – йдеться в доповіді.

Щоправда сам Гейтс налаштований позитивно. Він упевнений, що згаяне можна надолужити за два-три роки за умови, що індустрія туризму знову набере оборотів та Світовий банк надасть постраждалим країнам кредити на відновлення.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *