Facebook запускає нову соцмережу для школярів та студентів

Facebook запускає нову соцмережу для школярів та студентів

Facebook оголосила про запуск нової платформи для соцмереж, яка матиме назву Facebook Campus та пропонуватиме студентам коледжів особисте місце для спілкування з однокласниками, приєднання до груп, знайомства з майбутніми подіями в кампусі, отримання оновлень від адміністрації своєї школи і спілкування з іншими студентами з їхнього гуртожитку, клубів чи груп кампусу. Про це пише HighTech.

«Ми хотіли створити продукт, в якому однокласникам було б легко зустрічатися один з одним, налагоджувати нові стосунки, а також легко починати розмови, – пояснює менеджер по продукту Facebook Campus Чармейн Хунг. – І ми думаємо, що Campus зараз актуальний як ніколи. Через COVID-19 ми бачимо, що багато студентів не повертаються в кампус восени. Тепер уроки проходять в режимі онлайн, і студенти намагаються відреагувати на цю нову норму – спілкуватися з клубами і організаціями», – додала вона.

Для нової платформи потрібна шкільна адреса електронної пошти (@.edu), і вона буде перебувати в спеціальному розділі програми Facebook. Адреса буде доступна з вкладки внизу екрана або з меню «Інше» поруч з такими розділами, як «Знайомства», «Ігри», «Новини», «Торговий майданчик» та ін.

На момент запуску Campus платформу будуть підтримувати такі університети і коледжі: Бенедикт Коледж; Браунський університет; Каліфорнійський технологічний інститут; Коледж Вільяма і Мері; Університет Дьюка; Міжнародний університет Флориди; Південний університет Джорджії; Державний університет Джорджії; Університет Джона Хопкінса та інші.

Цікаво, що згідно з повідомленнями, Facebook втрачає вплив на молодь, оскільки компанія перемкнула свою увагу на інші соціальні програми, такі як YouTube, Snapchat і Instagram. Згідно з дослідженням Pew Research Center, проведеним в 2018 році, тільки 51% користувачів США у віці від 13 до 17 років заявили, що використовували Facebook, порівняно з 71%, які сказали те ж саме в 2015 році. Тим часом, опитування Edison Research в 2019 році показало, що Facebook втратив 15 млн користувачів з 2017 року, причому найбільший спад припав на групу від 12 до 34 років.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *