В Українських горах житель Бразилії пройшов дві тисячі кілометрів

В Українських горах житель Бразилії пройшов дві тисячі кілометрів

Бразильський мандрівник подолав дві тисячі кілометрів Карпатськими схилами за 60 днів. Його шлях пролягав від Стрия, через Воловець, Боржаву, Мармароси, Чорногору і Горгани, і повернувся в Стрий. Про це пише Суспільне Медіа.

Міка розповідає про одну з найважливіших речей, яка завжди є у його рюкзаку. З цим наплічником мандрівник подорожує 4 роки, за цей час відвідав близько 15 країн. Найголовніше деталь у рюкзаку – це трекер, який відслідковує локацію мандрівника. “Це подарунок від моєї мами і він повідомляє моє місцезнаходження їй, тож вона завжди знає де я є, і що зі мною все гаразд. Я можу надіслати повідомлення натиснувши кнопку”, — каже мандрівник.

Народився Майк у Бразилії, пізніше жив у Данії. У 2016 році чоловік завершив працювати у Копенгагенському університеті і вирішив подорожувати. “Я хотів об’їхати своїм велосипедом весь світ, лише велосипедом і човном, без літаків. Я хотів почати подорож із Півночі Європи і туди повернутись, але у Європейському союзі я можу бути лише 90 днів, тому я вирішив поїхати у Сербію, Румунію, Україну, Молдову, Білорусь і всі інші країни і дістатись до Норвегії”, — каже Міка.

В Україні Міку застала пандемія і він тут залишився довше аніж планував. Каже, що найважче було підійматись на гору Петрос, адже було дуже холодно і він втомився. “Був момент, коли я вирішив ризикнути, пам’ятаючи чому я це все почав. Не думаю що це було відповідально робити це самому і я розумів, що не готовий до того що може трапитись. Коли я вийшов на гору, я зрозумів що далі тепер тільки вниз і все завершено, я почав плакати і я був дуже вдячний за цей момент і за все у моєму житті”, — каже мандрівник Міка Махконджіс джі Фрейтас. Міка розповів що за весь час у горах без людей він був 5 чи 6 днів, зустрічав туристів або місцевих людей. Каже, що українці є дуже гостинними, його запрошували переночувати у власні будівлі.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *