Apple дозволить володіти одним iPhone відразу кільком користувачам

Apple дозволить володіти одним iPhone відразу кільком користувачам

Apple дозволить володіти одним iPhone відразу кільком користувачам, повідомляє Appleinsider.

У розпорядженні редакції видання опинився патент, в якому описується технологія Secure Enclave, необхідна для забезпечення безпечного доступу до iPhone. Серед іншого в документі згадується можливість записати на пристрій кілька облікових записів і, таким чином, використовувати девайс спільно.

Журналісти відзначили, що подібна функція є в комп’ютерах Mac і в майбутньому стане доступною в iPhone та в iPad. В описі патенту вказано, що кожен окремий користувач смартфона буде мати свій набір таких персональних налаштувань, як дані біометрії (Face ID), цифровий код, параметри системи, список контактів, історія дзвінків і відвідування веб-сторінок. При активації конкретного аккаунта iOS буде завершувати сеанс попереднього і запускати новий. Творці технології уточнюють, що налаштування і контент окремих користувачів не будуть перетинатися.

В описі патенту згадується «захищений анклавний процесор» (SEP), який буде відповідати за безпеку для користувача даних. За словами авторів публікації, Apple вже використовувала подібну розробку раніше. В асортименті компанії є лінійка комп’ютерів Mac, які мають призначений для захисту даних співпроцесор T2.

Видання відзначає, що це не перша спроба Apple налаштувати iPhone як пристрій для кількох користувачів. У 2013 році компанія подавала заявку на реєстрацію патенту, в якому схожа функція здійснювалася за допомогою дактилоскопічного сенсора Touch ID.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-1_H-Ukr-1024x141-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *