В Італії чоловік застрелив українку, яка доглядала його сестру

В Італії чоловік застрелив українку, яка доглядала його сестру

81-річний італієць кількома пострілами вбив 67-річну українку, яка доглядала його сестру. Про це йдеться на сайті Укрінформ із посиланням на ANSA.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Site-1_B.jpg

Чоловіка заарештували, йому було пред’явлено обвинувачення у вбивстві. Трагедія сталася 15 грудня у невеликому містечку Торре-Аннунсіата. Колишній учитель математики у місцевому ліцеї, нині пенсіонер Пеллегріно Рейбальді стріляв в українку з особистої іменної зброї. Марія, так звали жінку, померла на місці ще до приїзду поліції та лікарів.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Driver-Alex-Demchyuk-1_S-UA.gif

Знайомий Марії сказав, що у жінки тривалий час були погані стосунки з Пеллегріно. У чоловіка був поганий характер, він часто сварився з українкою з будь-якого приводу, іноді навіть бив її. “Сусіди часто чули у цій квартирі бійки…

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Іноді вони навіть стукали у двері, щоб заспокоїти старого та допомогти Марії. Він влаштовував скандали через різні дрібниці. Та й часто сварилися із сусідами”, – сказала ще одна знайома Марії.

У поліції італієць заявив, що незадоволений тим, як Марія доглядає його сестру, а також вважає, що вона нібито брала в нього гроші. Варто додати, що Марія багато років жила в Італії, а до цього доглядала інших людей похилого віку. У неї залишилися дві доньки, які теж переїхали жити на Апеннінський півострів. Всі, хто знав Марію, відгукуються про неї як про хорошу та порядну жінку.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *