Україна та Сейшели домовилися про безвіз

Україна та Сейшели домовилися про безвіз

Днями Кабінет Міністрів схвалив проєкт угоди між Україною та Республікою Сейшельські острови про взаємне скасування візових вимог. Про це йдеться на сайті Урядового Порталу.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Site-1_B.jpg

Так, за повідомленням, громадяни України та Республіки Сейшельські острови зможуть відвідувати країни з будь-якою метою від 90 до 180 днів.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

“МЗС крок за кроком створює нові можливості для подорожей українців та відкриває Україну світові. Навіть коли йдеться про далекі чи екзотичні країни, це частина послідовної роботи з розширення свободи пересування для українців та просування позитивного іміджу України. Свобода подорожей має цілком практичні наслідки, серед яких розвиток туризму, збільшення міжлюдських контактів, нові культурні, економічні та політичні зв’язки”, – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Варто додати, що точної дати набуття чинності угоди невідомо.

Наразі громадяни України можуть перебувати на Сейшельських островах до 90 днів без потреби в оформленні візи. Натомість громадяни Республіки для в’їзду в Україну мають оформити візу в закордонних дипломатичних установах України або еВізу.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *