Україна піднялась на три рядки в оновленому рейтингу армій світу

Україна піднялась на три рядки в оновленому рейтингу армій світу


Україна посіла 22 місце в оновленому рейтингу армій світу, складеному Global Firepower Index на початку 2022 року. Про це йдеться на сайті Global Firepower Index.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif


Зазначається також, що минулого року ЗСУ перебували на 25 місці, а зараз піднялися на три рядки.
Так, за рік Україна покращила «Індекс сили» (PwrIndx) – 0,3266 проти 0,4396 минулого року. Українська армія стоїть у рейтингу вище за всі сусідні країни, крім Росії, яка перебуває на другому місці між США та Китаєм.

This image has an empty alt attribute; its file name is Tanya-Lovely-Village-Financial-Group-1_B.jpgЦього року армія України обігнала у рейтингу польську (24 місце), а також вийшла на шосте місце у Європі. Далі серед сусідніх армій йдуть: Румунія – 38, Білорусь – 52, Угорщина – 56, Словаччина – 60 та Молдова – 105. Цікаво, що найпотужніша у військовому плані у Європі – Франція, далі йде Велика Британія, Італія, Німеччина, Іспанія.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpgНагадаємо, що Європейський рейтинг Global Firepower Index оцінює країни за 55 показниками: кількість зброї, військової техніки та чисельність армії. Експерти також враховували транспортну інфраструктуру, військовий бюджет, доступ до нафти тощо.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *