Легендарна американська фотографиня зняла Зеленських для Vogue

Легендарна американська фотографиня зняла Зеленських для Vogue

Перша леді України Олена Зеленська стала найновішою зіркою цифрової обкладинки Vogue після того, як використала глобальну платформу для висвітлення звірств Росії проти своєї країни та представила жіноче обличчя війни, пише People.

«Це були найжахливіші місяці в моєму житті та житті кожного українця, — сказала вона Vogue. — Ми з нетерпінням чекаємо перемоги. Ми не сумніваємося, що переможемо. І це те, що допомагає нам триматись”, – сказала Зеленська.

Минулого тижня Олена Зеленська прилетіла до Вашингтона, щоб зустрітися з президентом Джо Байденом і першою леді Джилл Байден. Після зустрічі вона попросила у Конгресу «те, про що я б ніколи не хотіла просити: я прошу зброї — зброї, яка використовуватиметься не для ведення війни на чужій землі, а для захисту свого дому та права прокинутися живим в тому домі».

Авторкою фотографій Олени та Володимира Зеленських для Vogue стала Енні Лейбовіц, американська фотографиня-портретистка, найбільш відома портретами знаменитостей. Перед її об’єктивом поставала величезна кількість селебріті з усього світу. Бібліотека Конгресу США оголосила її живою легендо, і вона стала першою жінкою, яка мала художню виставку в Національній портретній галереї Вашингтона, згідно Вікіпедії.

Подивитися усі фото та прочитати інтерв’ю можна за посиланням.

А тут відео того, як Енні створювала фотосесію для Зеленських.

Зеленський сказав Vogue: «Для жінок і дітей перебування моєї дружини тут (в Україні – ред.) створює приклад. Я вважаю, що вона відіграє дуже важливу роль для України, для наших родин і для наших жінок».

З початку війни члени першої родини України стали мішенями для Росії. На запитання, як вони справляються зі стресом від спостереження, Зеленська втомлено відповіла: «Я не можу думати про це надто серйозно, бо інакше я б стала параноїком».

Про свою дружину Зеленський сказав: «Звичайно, вона моя любов. Але вона й мій найбільший друг. Вона також патріотка і дуже любить Україну. Це правда. І вона чудова мати».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *