McDonald’s планує поетапне поновлення роботи ресторанів в Україні

McDonald’s планує поетапне поновлення роботи ресторанів в Україні

McDonald’s заявив у четвер, що планує поетапне відкриття деяких своїх ресторанів в Україні, де, як відзначила компанія, інші підприємства працюють безпечно. Про це повідомляє CNBC.

У повідомленні, опублікованому на веб-сайті компанії швидкого харчування, йдеться, що вона працюватиме протягом наступних кількох місяців, щоб повернути продукти в ресторани, повернути співробітників і фізично підготувати свої локації в Києві та на заході Україні, щоб знову почати обслуговувати клієнтів.

У лютому McDonald’s оголосив, що призупиняє свою діяльність в Україні після вторгнення Росії в країну. До цього McDonald’s мав 109 ресторанів в Україні. Мережа відмовилася коментувати, скільки ресторанів буде відкрито в рамках плану відновлення роботи.

«Ми багато спілкувалися з нашими співробітниками, які висловили велике бажання повернутися до роботи та побачити, як наші ресторани в Україні знову відкриються там, де це безпечно та відповідально, — заявив Пол Помрой, корпоративний старший віце-президент з міжнародних ринків. — В останні місяці зміцнилася віра в те, що це підтримає невелике, але важливе відчуття нормальності».

На додаток до створення фонду допомоги співробітникам кілька місяців тому, McDonald’s заявив, що продовжує виплачувати зарплати понад 10 000 українських співробітників.

Тим часом у Росії McDonald’s продав свій бізнес існуючому ліцензіату в травні після того, як раніше призупинив роботу в країні. Тепер це ресторани «Вкусно и точка».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *