Літній табір у Каліфорнії безкоштовно прийняв на відпочинок дітей-біженців з України

Літній табір у Каліфорнії безкоштовно прийняв на відпочинок дітей-біженців з України

Єврейська федерація Великого Лос-Анджелеса та Shalom Institute разом відправили українських дітей-біженців до літнього табору в Південній Каліфорнії, повідомляє Jewish Journal.

З 2 по 14 серпня майже 30 дітей-біженців віком від 8 до 17 років, багато з яких розлучилися з батьками, які воюють у нинішній війні в Україні, насолоджувалися перепочинком від нещодавнього жахливого досвіду. Вони брали участь у звичайних заходах літнього табору, включаючи стрільбу з лука, декоративно-прикладне мистецтво, катання на гірських велосипедах, виховання тварин, плавання, катання на водних гірках, баскетбол і футбол.

Діти безкоштовно відвідали Camp Gesher, фірмову програму Shalom Institute. Табір було створено для російськомовних єврейських дітей, які проживають у Північній Америці.

За словами Білла Каплана, виконавчого директора Shalom Institute, Єврейська федерація Великого Лос-Анджелеса та Shalom Institute зібрали понад 80 000 доларів США, щоб спонсорувати 29 українських єврейських біженців у таборі Гешер разом із чотирма співробітниками та кількома спеціалістами з психічного здоров’я.

Директорка табору Гешер Лена Геллер сприяла тому, щоб українські діти прибули до табору. У березні вона звернулася до Каплана і попросила виїхати за кордон, щоб підтримати допомогу українським біженцям. Директорка брала участь у волонтерській місії з JDC на польсько-українському кордоні. Разом із волонтерами з усього світу Геллер надавала розраду та надію людям у охопленому війною регіоні. Однак коли вона повернулася, то зрозуміла, що хоче зробити більше, щоб допомогти.

«Мені стало зрозуміло, що моя робота по допомозі біженцям з моєї української Батьківщини не закінчилася лише цією поїздкою, – сказала вона. – Стало абсолютно очевидним, що ми маємо можливість змінити життя українських біженців тут, у Сполучених Штатах, особливо дітей. Ці діти потребують любові, спільноти, доброзичливості та щастя — усе це можна отримати в Таборі цього літа».

Camp Gesher наразі єдиний літній табір у Північній Америці для російськомовних єврейських сімей. Щороку приблизно 140 дітей відвідують табір, який проводиться в Gold Creek Center в Lake View Terrace, CA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *