Підлітки з США встановили світовий рекорд, збираючи гроші для України

Підлітки з США встановили світовий рекорд, збираючи гроші для України

Кілька десятків підлітків із Чикаго цього тижня провели три сонячні дні, допомагаючи людям, яких вони ніколи не бачили, пише CBS News.

Вони наполегливо працюють над проектом з незвичайними матеріалами, щоб допомогти народу України.

Спроба побити світовий рекорд вимагає багато часу та рішучості. Цього тижня двоє старшокласників та близько десятка їхніх друзів віддали все це на добру справу.

Майкл і Райдер наносили останні штрихи на український прапор, виготовлений із майже 5000 коробок з пластівцями для сніданку, зібраних у Wintrust Bank на LaSalle in the Loop.

Їхній витвір тягне на світовий рекорд та може увійти до Книги рекордів Гіннесса як найбільша мозаїка, зроблена з коробок з пластівцями. Якщо це виглядає легко, будьте впевнені, що це не так.

Ця праця є дітищем 15-річного Майкла Котчера та 16-річного Райдера Шиффмана, двох друзів та організаторів групи Chicago Children United for Ukraine. Вони розповіли про це своїм мамам, і ідея просто розквітла – до неї долучалося все більше людей.

Фото: кадр відео cbsnews.com

Донори можуть внести свій внесок у проект мозаїки з коробок, і всі зібрані гроші підуть безпосередньо до служби реагування на надзвичайні ситуації Razom. Це оперативна організація, яка постачає медичне обладнання та інші життєво важливі товари в Україну, поки триває війна з Росією. Донори вже заявили про надання близько 15 тисяч доларів, які відправлять на допомогу Україні.

Майкл і Райдер сказали, що те, що вони, їхні родини та друзі зробили тут, продовжуватиме жити, і це дуже важливо.

«Хороша річ у світових рекордах полягає в тому, що є Книга світових рекордів. Якщо люди дивляться в неї, вони дивляться на всі ці круті рекорди і можуть побачити це та отримати нагадування. Це допомагає усвідомити, що відбувається в Україні”, – сказав Котчер.

Chicago Children United for Ukraine має сторінку GoFundMe для пожертвувань.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *