Художниця з США продає картини, щоб допомогти українцям з гарячих точок поїхати за кордон

Художниця з США продає картини, щоб допомогти українцям з гарячих точок поїхати за кордон

Мальвіна Добкін розповіла, що здобула друзів на все життя і хоче й надалі допомагати нужденним сім’ям, пише 10tv.

Жінка зі Сполучених Штатів намагається допомогти українським біженцям покинути небезпечні місця країни та поїхати за кордон.

Українська художниця Мальвіна Добкін, яка мешкає в Огайо, збирає тисячі доларів, продаючи свої картини та купуючи квитки на літаки, щоб допомогти українським родинам, які намагаються виїхати з країни.

Добкіна згадує, що зазнала втечі від власної біди, коли її єврейська родина була змушена втекти з України 45 років тому через релігійні переслідування. Вона каже, що лише одне місце може прийняти всю її родину, не розділяючи їх: Колумбус, Огайо. Тепер її місія — допомогти іншим втекти, оскільки біда повторюється.

«Схоже і гірше, тому що зараз те саме, плюс людей бомблять. І люди налякані, і вони бояться того, що буде, тому що ця війна не закінчується, тому багато невідомого», — каже Добкін.

Фото: кадр відео 10tv

Вона використовує те, що знає і любить, щоб змінити ситуацію: своє мистецтво.

«Мене це вразило. Я можу продавати свої картини, що мені подобається робити. Я роблю це з усією любов’ю. Я люблю малювати, я можу малювати 24 години на добу», — каже художниця.

З кожного предмета, який мисткиня продає, вона використовує 100% виручених коштів, щоб купити квитки на літак для українців, які намагаються втекти, і координувати їх у безпечне місце.

Вона вже зібрала понад 5000 доларів і зізнається, що знайшла друзів на все життя. Добкін каже, що продовжить малювати та продавати стільки творів мистецтва, скільки зможе, щоб допомогти більшій кількості сімей.

Щоб дізнатися більше про її роботу, ви можете відвідати її сторінку в Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *