«Укрзалізниця» запускає жіночі купе: поки це пілотний проєкт

«Укрзалізниця» запускає жіночі купе: поки це пілотний проєкт

«Укрзалізниця» запустила опцію вибору купе за статтю пасажирів, а точніше, пасажирок — жіночі купе з’являться у деяких поїздах далекого сполучення.

Введення жіночих купе є частиною пілотного проекту, який розпочнеться з 30 червня. Ця ініціатива спрямована на поліпшення безпеки та комфорту жінок, які подорожують далекомагістральними поїздами. З метою зменшення випадків конфліктів та заради безпеки у цих купе буде працювати виключно жіночі персонал.

Для пілотного проєкту були обрані залізничні рейси, які виявилися серед лідерів за кількістю негативних випадків та скарг протягом цього року. Про це повідомила прес-служба «Укрзалізниці».

Жіночі купе будуть доступні на цих маршрутах:

№ 15 Харків — Ясіня;
№ 41 Дніпро — Трускавець;
№ 75 Київ — Кривий Ріг;
№ 81 Київ — Ужгород.

Пасажирки, які планують подорожувати цими маршрутами, вже можуть придбати квитки у жіночі купе. Це ще один крок вперед у створенні більш безпечного та комфортного середовища для жінок у громадському транспорті.

«Укрзалізниця» оголосила, що продаж квитків у жіночі купе буде доступний виключно через мобільний додаток компанії. Щоб скористатися цією послугою, пасажиркам достатньо просто оновити додаток до останньої версії.

Важливо зазначити, що жіночі купе призначені тільки для жінок та дітей будь-якої статі до 6 років. Таким чином, забезпечується спеціальне приміщення для жіночої аудиторії та безпеки маленьких пасажирів.

Вартість проїзду в жіночих купе залишається незмінною і не відрізняється від звичайних купе на цих маршрутах. У подальшому компанія аналізуватиме результати пілотного проєкту та розглядатиме його масштабування на більшу кількість нічних рейсів.