«Триматися за руки»: Кім Чен Ин пообіцяв тісну співпрацю з Путіним

«Триматися за руки»: Кім Чен Ин пообіцяв тісну співпрацю з Путіним

Кім Чен Ин пообіцяв «триматися за руки» з Володимиром Путіним у посланні, яке стало ще однією ознакою поглиблення зв’язків між Північною Кореєю та Росією, пише The Guardian.

У посланні до Путіна з нагоди національного дня Росії в понеділок північнокорейський правитель пообіцяв «повну підтримку» своїм режимом вторгнення Москви в Україну, повідомляє офіційне інформаційне агентство KCNA.

«Справедливість обов’язково переможе, і російський народ продовжуватиме додавати славу в історію перемоги», — сказав Кім у англійському перекладі послання.

Пхеньян звинувачують у постачанні зброї Росії, в той час як він продовжує розвивати власний арсенал балістичних ракет і ядерної зброї, незважаючи на багаторічні санкції, накладені Радою безпеки ООН, постійним членом якої є Росія.

Схоже, що Росія звернулася до Північної Кореї та інших країн-«ізгоїв» у відчайдушній спробі обійти санкції та експортний контроль, щоб отримати зброю, необхідну їй для продовження 16-місячної повномасштабної війни проти України.

Кім Чен Ин, який вперше зустрівся з Путіним у 2019 році, закликав до «тіснішої стратегічної співпраці» між Пхеньяном і Москвою, додавши, що він «міцно триматиметься за руки» з російським лідером у їхній спільній меті побудувати «потужну країну», передає KCNA.