Українська тенісистка Леся Цуренко встановила рекорд на Вімблдоні

Українська тенісистка Леся Цуренко встановила рекорд на Вімблдоні

Леся Цуренко з України здобула місце в четвертому раунді Вімблдону в Лондоні в п’ятницю після перемоги на найдовшому тай-брейку, коли-небудь зареєстрованому в жіночому одиночному матчі Великого шолома. Про це пише Times of India.

Вирішальний тай-брейк розтягнувся до надзвичайних 38 очок, коли 34-річна українка здобула перемогу над Аною Богдан з Румунії з рахунком 4-6, 6-3, 7-6 (20/18), забезпечивши собі місце в турнірній таблиці завдяки останнім 16.

У напруженому поєдинку, який тривав 3 години 40 хвилин, Цуренко врятувала п’ять матч-болів, перш ніж зрештою здобула перемогу на своєму сьомому матч-болі.

Обидва гравчині потребували медичних тайм-аутів під час останнього сету, а також боролися з судомами, що додало фізичних труднощів, з якими вони стикалися протягом матчу.

До того ж, як зазначає Sport24, завдяки успішним результатам українські тенісистки переписали історію Вімблдону. Торік максимум троє українок пробивались у друге коло лондонського турніру. Цьогоріч вдалось пройти перший раунд аж чотирьом представницям України, дві з яких вже пробились у третє коло змагань. Це Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Ангеліна Калініна та Марта Костюк.