Українці завалили Воллеса подяками: міністр виправдовується за слова про «невдячність»

Українці завалили Воллеса подяками: міністр виправдовується за слова про «невдячність»

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що його слова про нібито «невдячність» українців викликали великий інтерес, але були частково спотворені. Він також запевнив, що підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно, пише Ukrainska Pravda.

«Для протоколу: як людина, яка була в авангарді активізації підтримки України, я обговорював виклики, які можуть виникнути, коли ми працюємо над спільною метою — допомогти Україні отримати те, що їй потрібно, щоб перемогти це незаконне вторгнення.

Я говорив про потребу, щоб Україна іноді визнавала, що в багатьох країнах і в деяких парламентах немає такої сильної підтримки, як у Великій Британії. Це був коментар не про уряди, а більше про громадян і депутатів міжнародної спільноти», – сказав Воллес.

Він додав, що владі Британії пощастило, що населення та всі партії в парламенті підтримують зусилля країни надати допомогу Україні.

«Мої коментарі прагнули відобразити те, що важливо пам’ятати: не потрібно говорити самі з собою, а докладати зусиль, щоб достукатися до інших громадян, яких все ще потрібно переконати. Коментарі щодо «Amazon» були зроблені минулого року для підкреслення того, що відносини Британії з Україною є не «транзакційними», а більше «партнерськими», — написав Воллес.

Нагадаємо, що торік, отримавши прохання щодо зброї для України, він відповів, що «Ми (союзники) не Amazon».

Воллес заявив, що особисто продовжуватиме підтримувати Україну «скільки буде потрібно».

За півтори години допис Уоллеса зібрав понад триста коментарів − переважна більшість із яких були словами вдячності українською та англійською. Наразі українці буквально завалили Facebook-акаунт Воллеса подяками.