25% українців вважають, що перехворіли на COVID-19

25% українців вважають, що перехворіли на COVID-19

25% українців переконані, що хворіли на коронавірус, а 69% – що ні. Ще 6% людей цього не знають. Такі результати опитування оприлюднено соціологічною групою “Рейтинг”.

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

Так, за даними опитування, кількість людей, які думають, що хворіли на COVID-19, порівняно із січнем, збільшилася із 16% до 25%.64% людей, які хворіли на COVID-19, зверталися за допомогою до лікарів державних медзакладів. 36% – не зверталися. 

З тих, хто отримав консультацію чи лікування, 52% оцінили послуги на добре та відмінно, 26% – на задовільно, 22% – на погано та жахливо.  Половина опитаних швидше бояться економічних наслідків епідемії коронавірусу для своєї родини, аніж захворіти. Третину навпаки більше лякає COVID-19, ніж фінансові труднощі. 

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif

Цікаво, що 15% українців кажуть, що нічого не бояться. З листопада минулого року кількість таких респондентів збільшилася майже удвічі. 

Варто додати, що опитування провели серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Всього у форматі особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face) опитали 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження – не більше 2,2%.  

This image has an empty alt attribute; its file name is GBExpressInc.gif

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.