52% українців не готові вакцинуватися проти COVID-19 навіть безкоштовно

52% українців не готові вакцинуватися проти COVID-19 навіть безкоштовно

52% українців не готові зробити щеплення проти COVID-19, навіть якщо вакцина буде безкоштовною. Водночас 43% не проти вакцинуватися безплатним препаратом. Такі дані опитування, яке провела група “Рейтинг”.

Водночас якщо вакцина буде продаватися в аптеках, готові зробити щеплення 39%, не готові — 56%. Прихильників безкоштовної вакцинації порівняно більше серед людей від 50 років, у західних регіонах та у сільській місцевості.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Водночас противників безкоштовної вакцинації більше серед жінок, людей від 18 до 49 років, мешканців сіл і тих, хто не боїться захворіти.

Варто додати, що кількість тих, хто готовий вакцинуватися безкоштовно, зменшилася. Кілька місяців тому 55% заявляли, що не проти зробити щеплення, якщо це буде безкоштовно, 40% — були не готові.

Також, за даними опитування, 40% респондентів вважають, що посилені обмеження зменшать рівень захворюваності, 55% — думають навпаки. Соціологи кажуть, що навіть серед тих, хто підтримує локдаун, третина не вважає його ефективним. Крім того, лише 29% опитаних кажуть, що хвилюються через те, що можуть захворіти на COVID-19. Водночас 78% запевняють, що переживають за те, що можуть захворіти родичі та близькі.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.