93% українців готові змінити свої звички на користь екології

93% українців готові змінити свої звички на користь екології

Більшість українців вважають, що недостатньо уваги приділяють проблемам екології та готові змінити свої побутові звички, щоб допомогти довкіллю. Про це свідчать дані опитування, яке провів UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif

70% українців вважається, що проблема глобального потепління значно загострилася за останню п’ятирічку. А найважливіше завдання людства в сучасному світі — це боротьба зі зміною клімату. Принаймні, так вважають 83% опитуваних.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Українці також назвали ТОП-3 шляхи розв’язання проблеми глобального потепління. Це: збільшення площі лісів скорочення викидів вуглецю підприємствами перехід на відновлювальні джерела енергії (вода, сонце та вітер) Також 94% опитаних  висловили думку, що в Україні недостатньо уваги приділяють проблемам екології. Трохи менше – 73% – вважають, що кожен житель планети повинен приділяти увагу розв’язанню екологічних проблем.

Готовність змінити свої побутові звички, щоб не шкодити планеті, підтвердили 93% опитуваних. Зокрема, 59% готові утилізувати побутове сміття. Кожен другий зголосився висаджувати дерева. 48% згодні розумніше та економніше використовувати електроенергію. А більше третини українців  готові підтримувати соціальні ініціативи, метою яких є збільшення площі лісів на планеті.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.