Apple шукає менеджера команди продажів у київський офіс

Apple шукає менеджера команди продажів у київський офіс

Компанія Apple шукає Country Field Staff Manager (менеджера команди продажів) в київський офіс. Про це повідомляється на сайті компанії.

Посада передбачає роботу в команді продажів і розвитку бізнесу. Country Field Staff Manager безпосередньо підзвітний главі місцевого офісу Apple. Country Field Staff Manager несе відповідальність за встановлення і реалізацію щоквартальних польових бізнес-планів і цілей з роботи з каналами продажів в Україні. Серед основних завдань також: пошук фахівців і формування команди продажів і робота з ритейлом.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Серед вимог до кандидатів — підтверджений досвід супервізії або керівництва в багаторівневій і динамічно віддаленому робочому середовищі, прекрасні комунікаційні навички та вміння швидко вибудовувати і підтримувати зв’язки. Також потрібен диплом бакалавра і гарна письмова і усна англійська.

Варто додати, що це вже третя вакансія для київського офісу, яку Apple відкриває з липня минулого року. Раніше в компанії шукали Chief Accountant і податкового аналітика для роботи з ПДВ. У травні минулого року компанія зареєструвала в Україні юрособу. 

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.