British Airways та American Airlines заявили про  безкоштовне тестування пасажирів на коронавірус

British Airways та American Airlines заявили про безкоштовне тестування пасажирів на коронавірус

British Airways і American Airlines з 25 листопада почнуть безкоштовне потрійне тестування пасажирів на коронавірус на рейсах через Атлантику. Про це повідомляється на сайті Аvianews.com.

Метою нововведення в разі, якщо воно доведе свою ефективність, є скорочення обов’язкового 14-денного карантину після прильоту до Великобританії з США в кілька разів. Повідомляється, що на першому етапі медики будуть тестувати пасажирів-добровольців на рейсах British Airways з Нью-Йорка і Лос-Анджелеса в Лондон, а також рейсах American Airlines з Далласа в Лондон.

Перший тест добровольці повинні будуть здати за 72 години до вильоту з США. Другий аналіз у них візьмуть по прильоту до Лондона і видадуть тест-систему, яку необхідно буде використати через три дні вдома. Авіакомпанії мають намір вивчити, який інтервал тестування є більш ефективним, і чи є достатнім одноразове або дворазове тестування для підтвердження того, що пасажир не хворий.

Пандемія COVID-19 значно скоротила провізні ємності між США і Великобританією. До кризи British Airways і American Airlines виконували тільки на маршруті Лондон-Нью-Йорк до 111 рейсів на тиждень. Тепер частоту скорочено до 14 польотів на тиждень.

Варто зазначити, що авіаперевізники розраховують, що тестування на коронавірус призведе до пом’якшення карантинних обмежень як у Великобританії, так і в США, що дозволить збільшити пасажиропотік між країнами.

Цікаво, що раніше Alitalia, Austrian Airlines і Lufthansa в якості ввели рейси, де перед вильотом тестували на COVID-19 всіх пасажирів.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.