CША спрощують правила в’їзду

CША спрощують правила в’їзду

З 8 листопада Сполучені Штати Америки скасовують заборону на поїздки для повністю вакцинованих пасажирів. Тобто означає, що вакциновані мандрівники з Європи зможуть знову відвідати США. Про це пише Babel із посиланням на заяву заступника речника Білого дому Кевіна Муноз.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Driver-Alex-Demchyuk-1_S-UA.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Він розповів, що для вʼїзду в країну потрібна завершена вакцинація. Штати приймають усі препарати, які схвалила ВООЗ: AstraZeneca, Pfizer, Moderna та CoronaVac. Також потрібен буде ПЦР-тест, який зробили за 72 години. Варто додати, що на карантині по приїзду сидіти не треба.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Нагадаємо, що дані обмеження ввів Дональд Трамп під час першої хвилі пандемії півтора року тому. Тоді він заборонив вʼїзд більшості іноземців, які побували у Британії, Китаї, Індії, Південній Африці, Ірані, Бразилії чи у 26 європейських країнах протягом останніх 14 днів. Українці, приміром, літали до США із пересадкою у Стамбулі, а не в Європі.

Що ж до європейських країн, то вони давно відкрили свої кордони для вакцинованих американських туристів, але, попри дипломатичний тиск в останні місяці, уряд у Вашингтоні досі відмовлявся відповідати взаємністю.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.