Facebook створив новий додаток для колишніх в’язнів

Facebook створив новий додаток для колишніх в’язнів

Компанія Facebook працює над новим додатком The Re-Entry для колишніх ув’язнених, який має допомогти їм адаптуватися в суспільстві після повернення з в’язниці. Про це повідомляє Bloomberg.

This image has an empty alt attribute; its file name is Lion-Express-LLC.jpg

За даними видання, компанія прорекламувала новий додаток кілька днів тому у верхній частині стрічки Instagram для деяких користувачів.У повідомленні, що пропонує допомогу у “підготовці до життя після в’язниці за підтримки спільноти”, користувачам пропонувалося клацнути для раннього доступу, щоб спробувати додаток і залишити відгук.

“Ми вивчаємо різні способи допомогти закрити прогалини, з якими стикаються представники маргіналізованих спільнот у наших додатках. Це було призначено лише для внутрішнього тестування, і ми видалили повідомлення, щойно дізналися, що додаток працював для багатьох”, — йшлося у заяві представника Facebook.

Варто додати, що Facebook часто експериментує з ідеями сервісів і додатків, які потім не перетворюються на повноцінні продукти компанії. Головний виконавчий директор Марк Цукерберг заявив у червні 2020 року, що він хоче, аби Facebook почав “створювати продукти для просування расової справедливості”, а в Instagram є команда з забезпечення справедливості, яка створює “нові функції, що відповідають потребам малозабезпечених громад”.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.