NASA обрало рішення українського розробника для онлайн-карти марсохода

NASA обрало рішення українського розробника для онлайн-карти марсохода

Американське космічне агентство NASA для карт пересування свого нового марсохода Perseverance («Наполегливість») використовує софт українського розробника Володимира Агафонкіна. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сторінку програміста у Фейсбук.

Йдеться про інтерактивну карту, яка показує місце розташування ровера Perseverance на поверхні Марса, її можна подивитися в онлайні. Карта створена за допомогою популярного сервісу Leaflet. Український розробник Володимир Агафонкін самостійно вивчив JavaScript, та на його базі створив продукт зі світовим ім’ям – бібліотеку Leaflet.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Володимир мешкає у Києві, Одружений, має двох доньок. Навчався у Києво-Печерському ліцеї № 171 «Лідер». Нині працює програмістом в Інтернет-компанії Mapbox.

Про себе на своїй сторінці у Фейсбуці він розповідає так: «Привіт! Я Володимир Агафонкін. Я інженер-програміст. Я створив Leaflet, бібліотеку номер один для інтерактивних веб-карт, і підтримую понад 40 інших проектів з відкритим кодом з акцентом на алгоритми, обчислювальну геометрію та продуктивність. Я будую майбутнє карт на Mapbox. Я музикант. Я пишу пісні, граю на гітарі та співаю в гурті «Обійми Дощу». Якщо вам подобається красива, захоплююча багатошарова рок-музика зі струнними аранжуваннями, перегляньте наш останній альбом. Я батько прекрасних 7-річних дівчат-близнюків, я щасливо одружений з Наталією Агафонкіною і живу у Києві, Україна. Я люблю фотографувати, силові тренування, бойові мистецтва, читати наукову фантастику та фентезі та досліджувати тихі парки. Ви можете знайти шматочки мого життя в Instagram Twitter, Facebook.»

Завдяки софту Володимира Агафонкіна, на інтерактивній карті завжди можна побачити поточне місце розташування та траєкторію руху марсоходу Perseverance у кратері Jezero.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *