Netflix відповів українському міністру щодо негативного образу українки у серіалі

Netflix відповів українському міністру щодо негативного образу українки у серіалі

У  Netflix  дипломатично відреагували на претензії та обурення міністра культури України Олександра Ткаченка щодо героїні-киянки серіалу “Емілі в Парижі”, яка зображена у негативному світлі. Про це чиновник розповів журналістам українського видання Dev.ua.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Site-1_B.jpg

“Така наша активна громадська позиція точно буде сприятиме тому, щоб за подальшого показу образів і персонажів української національності в майбутніх зйомках, Netflix буде враховувати ставлення українців”, – сказав Ткаченко.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Лист від Netflix міністр культури охарактеризував як “достатньо дипломатичний”. Він сподівається, що  у 2022 році Україна та Netflix будуть у  більш тісному контакті, щоб подібних непорозумінь не відбувалося. Інакше імідж українців у світі буде безповоротньо зіпсованований.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Нагадаємо, наприкінці грудня цього року на стрімінговій платформі Netflix вийшов другий сезон серіалу “Емілі в Парижі”. У четвертій серії у кінострічці з’явилась українська героїня — дівчина Петра із Києва. За сюжетом серіалу, її образ об’єднав у собі не найкращі людські риси, зокрема дівчина має примітивні погляди на життя, усіляко уникає депортації з Франції, але любить красти та й узагалі усе безкоштовне.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.