Netflix придбав права на онлайн-показ кінокартини українського режисера (Відео)

Netflix придбав права на онлайн-показ кінокартини українського режисера (Відео)

This image has an empty alt attribute; its file name is Alek-Petrov-1_B-UA.jpg

Американська платформа Netflix придбала права на онлайн-показ кінокартини “Носоріг” Олега Сенцова. Про це режисер повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

This image has an empty alt attribute; its file name is Tanya-Lovely-Village-Financial-Group-1_B.jpg

“Netflix придбав права на онлайн показ “Носоріг”, – написав Олег.

Відомо, що стрічка з’явиться на платформі вже цієї весни.

Сюжет фільму заснований на реальних подіях 90-х років в Україні. Головний герой на прізвисько «Носоріг» потрапляє до кримінального світу і починає кривавий шлях, що приведе його не туди, куди він очікував.

Зйомки «Носорога» проходили в Кривому Розі, Львові та Києві й завершилися в грудні 2020 року. Головні ролі у фільмі виконали Сергій Філімонов, Євген Черников, Євген Григор’єв та Аліна Зєвакова.

This image has an empty alt attribute; its file name is YF8h-6_Jeg6B8fzJD7NQODXTb0jjMywL6N0HSBWM5PnBAYu_PQ4P2PZc6o-6CPaQtOZamtSK8q0OKbkLhWUbq890axDbK_eVbNovUvTN=s0-d-e1-ft

Вихід у прокат стрічки “Носоріг” заплановано на лютий 2022 року. Світова прем’єра фільму відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти».

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Варто додати, що “Носоріг” – друга повнометражна робота українського режисера Олега Сенцова. У 2012 році проєкт був представлений на платформі Міжнародного кінофестивалю в Софії, де здобув нагороди за Найкращі проєкт і пітчинг.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Проте роботу над картиною було призупинено через незаконний арешт Сенцова російськими спецслужбами у 2014 році та подальше його ув’язнення. Після звільнення режисера у 2019 році роботу над проєктом було відновлено.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.