Toyota переведуть на пальне, яке в Україні не продається

Toyota переведуть на пальне, яке в Україні не продається

Новий Toyota Prius отримає двигун внутрішнього згоряння, який працюватиме на водні. Наразі в Україні немає жодної водневої заправки. Про це пише Главком із посиланням на японське видання BestCarWeb.

This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif

Так, за даними видання, нове покоління Prius, який є найпопулярнішим гібридним автомобілем у світі, отримає двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ), що працюватиме на водні. Це буде перший серійний автомобіль з таким двигуном.

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

У Toyota є серійна модель, що працює на водні, – Mirai. Але принцип її роботи зовсім інший. Mirai – це електромобіль, у якому для виробництва електрики використовується водень. А в Prius на водні працюватиме звичайний двигун внутрішнього згоряння.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Японці вже давно працюють над водневим ДВЗ. У квітні 2021 року Toyota представила Corolla Sport з експериментальним водневий двигуном. Після цього шкідливі викиди значно скоротилися. Але все ж таки не стали нульовими. На відміну від електричною Mirai, водневи двигуни внутрішнього згоряння виділяють невелику кількість діоксиду вуглецю і оксиду азоту.

Згідно з даними від BestCarWeb, мотор, використаний в Corolla, дістанеться і майбутньому Prius в складі плагін-гібридної силової установки. Однак компанія не відразу почне оснащувати незвичайним мотором серійний автомобіль. Варто додати, що в Україні поки що немає жодної водневої заправки. Але засмучуватися не варто. Вони можуть з’явитися зовсім скоро.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.